3dSieć KUCHNIEJANA to przedsiębiorstwo z tradycjami. Założone w 1989 roku, po dziś dzień opiera się na kapitale polskim. Studia kuchenne zlokalizowane są w 14 punktach w Polsce, w województwach podlaskim i warmińsko-mazurskim - wszystko po to, aby nasi Klienci mieli łatwy i szybki dostęp do naszej oferty.

Nasze kuchnie powstają z myślą o dostarczeniu Klientom funkcjonalnych rozwiązań wnętrz kuchennych, gwarantujących wysoką użyteczność, indywidualny charakter przy zachowaniu umiarkowanej ceny. Nasze aranżacje tworzone są przez młodych, kreatywnych projektantów, łączących świeże spojrzenie i wieloletnie doświadczenie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie realizacji zamówienia. Wysoką jakość naszych realizacji zawdzięczamy wieloletniej współpracy z uznanymi dostawcami wysokiej jakości surowców.

Dzięki szerokiej ofercie i prowadzonym sukcesywnie inwestycjom w park maszynowy (posiadamy maszyny wiodącej na rynku niemieckiej marki Homag), możemy stale poszerzać naszą ofertę produktów o nowe, dopasowane do potrzeb Klientów rozwiązania.

Wysoką wytrzymałość i jakość naszych mebli potwierdzają europejskie certyfikaty takich firm jak Hettich, Blum, Hafele, Rehau i Hranipex.

Dla wygody naszych Klientów, wykorzystując zaawansowane oprogramowanie komputerowe, przygotowujemy wizualizację projektowanego wnętrza wraz z kolorami ścian czy podłóg - wszystko po to, aby nasi Klienci mogli wybrać jak najlepiej.

Oprócz zabudowy kuchennej, w swojej ofercie posiadamy:

  • szafy przesuwne i garderoby,
  • meble do łazienek,
  • meble biurowe,
  • inne nietypowe zabudowy.